תיקון תקלות גירסה למכשיר OnePlus דגם 3 ברשת מעבדות טקפון

מעבדת טקפון מתמחה בתיקונים ONEPLUS 3  OP3 דגם A3000 ודגמים נוספים

 

מעבדת טקפון התחילה לעבוד כבר מתחילת השיווק של וואן פלוס וואן עם מספר יבואנים קטנים שהביאו את המכשיר לארץ בכמויות קטנות יחסות וגם ללקוחות שהביאו את המכשיר לארץ בצורה עצמאית (מפה לפה) או בהזמנה דרך המייל ועוד… יש לנו ניסיון רב בתיקונים לוואן פלוס וואן. מעבדת טקפון לא מוכרת מכשירי וואן פלוס אלא רק מתמחה בתיקונים .

רק לאחרונה "גילו" הרשתות הגדולות והמעבדות הרגילות את הוואן פלוס וואן – שימו לב למי אתם נותנים את המכשיר לתיקון.

אגב, דגם OnePlus 3 מזוהה כ OP3 , תקלות גירסא , גרסה ,

.

מעבדת טקפון מתמחה בתיקונים של מכשירים מכל העולם וכל החלקי חילוף שלנו מגיעים ישירות מהספק המקורי בסין ע"י איש צוות שלנו שטס לסין בתדירות גבוהה ודואג לחלקים האיכותיים והטובים ביותר. לכל החלקים יש אחריות ישירות מהיצרן.

 

 ניתן לקבל את השירות בכל אחד מסניפי טקפון הקרוב לביתכם: לחץ כאן (סניפים)

 

קצת על תיקוני גירסה וואן פלוס 3 OP3 :

טכנאי תקלות תוכנה – בצוות טקפון יש טכנאי המתמחה בתלות תוכנה ועוסק רק בתקלות תוכנה, לא עוד טכנאי (מולטי) שמתקן הכל ובעצם פחות מתמחה בתיקוני גירסה, מערכת הפעלה, התקנות, שידרוגים, פתיחה ופריצה קוד אישי גימייל ועוד.

 

 

 

פנו אלינו בכל שאלה או בעיה שיש לכם ב"צור קשר

מידע מקיף וסוגי התיקונים למכשיר OnePlus 3 OP3 –  לחץ כאן

 ניתן לקבל את השירות בכל אחד מסניפי טקפון הקרוב לביתכם: לחץ כאן (סניפים)

.

תקלות גירסה ONEPLUS 3 דגם A3000 :

 

.

 
 
לקריאה נוספת אודות ה – ONEPLUS לחצו כאן
תיקוני מסך, מצלמה, גרסה, שקע טעינה, סוללה ועוד –  לחץ כאן

לפרטים נוספים והצעת מחיר פנו בצור קשר או לחצו כאן 

לרשימת הסניפים המלאה – לחצו כאן 

 

 

תגיות נוספות:

תיקון מסך וואן פלוס, תיקון מסך ONEPLUS, תיקון מסך OnePlus3 OP3, תיקון מסך לוואן-פלוס-שלוש, מעבדת תיקונים ל-ONEPLUS, מעבדה ל-OP3, תיקוני מסך וואן פלוס 3, מידע ONEPLUS, החלפת רכיבים ותיקון ONEPLUS, החלפת מסך ONEPLUS 3 OP3, תיקון/החלפת מסך ONEPLUS 3,מסך מקורי וואן פלוס שלוש , מסך מקורי ONEPLUS 3 , תיקון והלחפת/החלפת מסך וואן-פלוס-3/ONEPLUS-3 ,מסך/תצוגה/זכוכית וואן-פלוס-3/ONEPLUS-3 ,

 

תיקון/תיקוני גירסה/גירסא/גרסה/אנדרואיד/ ONEPLUS/ONEPLUS-3/וואן-פלוס-וואן/וואןפלוס/OP3, מעבדה/מעבדת/תיקוני/תיקון ONEPLUS/ONEPLUS-3/וואן-פלוס-3/וואן-פלוס/OP3, תיקון/תיקונים עידכון/שידרוג/עדכון/שדרוג גירסה/גירסא ONEPLUS/ONEPLUS-3/וואן-פלוס/OP3 ,A3000/ONEPLUS/ONEPLUS-3/OP3/ONE+3 בעיות/בעיה/תקלות שידרוג/עידכון-גירסה/גירסה/גירסא ,בעיות/תקלות/עידכון/שידרוג/עדכון/שדרוג גירסה/גירסא OP3 ONEPLUS/ONEPLUS-3/וואן-פלוס, וואן-פלוס-3/oneplus/oneplus-3/וואן-פלוס/op3 שידרוג/עידכון-גירסה/גירסה/גירסא/אנדרואיד 7/7.0/7.01,

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.