העברת וואטסאפ מאיפון לאנדרואיד

מעבר WHATSAPP מאיפון לאנדרואיד

העברת היסטוריה אפליקציה וואטסאפ ממערכת הפעלה של איפון IOS לאנדרואיד מאוד בעייתי ולא משנה אם זה של סמסונג גלקסי | LG | NOKIA | שיומי | וואווי | מייזו | ועוד….

אפליקצית וואטסאפ/וואטצאפ שונה במערכת הפעלה IOS של אפל המותקנת על מכשירי אייפון מאושר וואטסאפ/WHATSAPP אנדרואיד המותקנת על מכשירי סמסונג גלקסי ושאר המכשירים. העברת וואטצאפ מאנדרואיד לאיפון

העברת וואטסאפ מאיפון לאנדרואיד

ביצוע העברת וואטסאפ מאיפון לאנדרואיד כרוכה במספר שלבים. בשלב הראשון המחשב צריך לבצע גיבוי בצורה מוצפנת – התהליך לוקח המון זמן. שלב שני התוכנה ממירה את את קבצי הטקסט לפורמט של אנדרואיד שזה תהליך די מהיר. שלב שלישי התוכנה ממירה את הקבצים והסרטים לפורמט החדש והתהליך מאוד ארוך ולוקח זמן בלל שהתוכנה ממירה תמונה תמונה וסרט סרט וזה לוקח המון זמן. שלב רביעי התוכנה עוקפת את אפליקציה הרגילה שאינה מאפשרת לבצע פעולה זו ולאחר העברת וואטצאפ מאיפון לאנדרואיד האפליקציה המסורסת מופעלת באנדרואיד החדש. שלב חמישי גיבוי והתקנה מחדש של הוואטסאפ בצורה תקינה … וזהו!!!!

נשמע קל או קשה?

הטכנאים שלנו מנוסים ולאחר עבודה קשה של העברת וואטצאפ מאיפון לאנדרואיד אנחנו יודעים לבצע את העבודה ב100% וללא חשש שהמידע יאבד בדרך – פנוי אלינו וקבלו הצעת מחיר לחץ כאן

העברת וואטצאפ מאנדרואיד לאיפון

העברת וואטסאפ מאיפון לאנדרואיד

למידע נוסף העברת וואטסאפ מאיפון לאנדרואיד לחץ כאן

 

העברת המידע איננה מתבצעת על ידי פעולה פשוטה, הדבר מצריך ניסיון רב בהבנה של מערכת הפעלה אנדרואיד וגם במערכת הפעלה IOS של אפל ובנוסף עבודה מול מחשב ותוכנות נתמכות. מערכת הפעלה IOS של אפל היינה מערכת הפעלה סגורה והוצאת המידע מתוכנה עצמאית כמו וואטסאפ WHATSAPP צריכה לעבור טרנפורמציה מאפליקציה פרטית שלא מדברת בשפה אחידה, התוכנה שלנו יודעת להמיר את המדיה לצורה הנכונה ומשם דרך התוכנה להכניס אתה המידע מאיפון לאנדרואיד.

כדי לבצע את העברת מידע מאיפון לאנדרואיד לא מומלץ לפחות את הוואטסאפ במכשיר אחר – הדבר יבלבל את האפליקציה ולכן מומלץ להניח למערכת לבצע את העבודה ולא לבלבל אותה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.